La Ferté sous Jouarre - dom PMK w regionie paryskim

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

maison 1

W domu położonym 45 minut od Paryża, siostry ze Zgromadzenia Świętego Józefa, ofiarują przyjęcie w budynkach PMK otoczonych wielkim parkiem.Idealne miejsce dla pielgrzymów czy osób chcących przeżyć swoje dni skupienia, rekolekcje czy seminaria.Dom daje możliwość pobytu z pełnym utrzymaniem lub z wybranymi posiłkami. Można spędzić tu weekendy lub wakacje zwiedzając dolinę Marny, pobliską Szampanię czy Eurodisneyland. Duże sale, piękne parkowe otoczenie, pozwala również na organizację przy udziale sióstr uroczystości rodzinnych jak: chrzest, wesele i inne.

Dom PMK
31, rue d'Hugny
77260 La Ferte sous Jouarre

Nasz dom w internecie

 

REZERWACJA:

tél./fax: +33 (0)1 60 22 03 76
lub: +33 (0)9 50 38 40 92
lub przez pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W potwierdzeniu rezerwacji, które należy przesłać e-mailem lub faxem, prosimy umieścić datę rezerwacji i na kogo, tzn: nazwisko, firmę lub biuro podróży.

Dojazd samochodem

Dojazd z zachodu od Paryża:

 → z autostrady A4 zjazd nr 18 na La Ferté sous Jouarre. W La Ferté na pierwszym rondzie skręcić w lewo na Château-Thierry - za dworcem kolejowym skręcić w drugą przecznicę w lewo (ulica ślepa - Avenue des Agouries), na koncu której znajduje się Dom PMK

Dojazd ze wschodu od Niemiec:

→ przejście graniczne w Saarbrücken, przez Metz, Reims, z autostrady A 4 zjazd nr 19 jechać w prawo w kierunku La Ferté sous Jouarré drogą krajową N 3, która przechodzi 30 m od Domu PMK. Zjeżdżając w dól w kierunku centrum miasta, po przejechaniu tablicy administracyjnej " BECART C de La Ferté s/s Jouarre" skręcić w drugą przecznicę na prawo (ulica ślepa - Avenue des Agouries), na końcu której znajduje się Dom PMK.

Dojazd z północy autostradą A1:

→ w Senlis zjazd na drogę krajową N 330 w kierunku Meaux. Dojezdzając do Meaux kierować się na Metz i Château-Thierry do La Ferté sous Jouarre - dalej tak jak od Paryża

Dojazd koleją

Dworzec kolejowy znajduje się w odległości kilkuset metrów od naszego Domu (10 minut pieszo). Pociągi do Paryża kursują co godzinę od poniedziałku do piątku. W soboty, niedziele i dni świąteczne rzadziej.

Dojazd koleją z Paryża

Z Dworca Wschodniego (Gare de L’Est) jedź pociągiem w kierunku Chateau Thierry. Pociągi odjeżdżają co godzinę. Wysiądź na czwartej stacji (czas podróży: ok. 45 min.). Z dworca kolejowego Gare de La Ferte sous Jouarre kieruj się w lewo, przez wiadukt ulicą Rue Clément Duburcq w stronę Avenue du Général Leclerc. Po około 500 metrach, gdy miniesz przystanek autobusowy skręć w lewo pod górę w Rue des Agouries. Jeszcze tylko 80 metrów i będziesz na miejscu.

Dojazd z lotniska Beauvais

Należy wsiąść do autobusu podstawionego pod każdy lot, autobus dojeżdża do Porte Maillot w Paryżu. Stamtąd wsiąść w linię metra nr 1 w kierunku Chateau de Vincennes i wysiąść na stacji Palais Royal Musee du Louvre przesiadając się na metro nr 7 w kierunku La Courneuve wysiąść na stacji Gare de L'Est (Dworzec Wschodni). Dalej - tak jak z Paryża.

chambreZakwaterowanie

Dysponujemy pokojami dwu, trzy lub czteroosobowymi, oraz jednym pokojem pięcioosobowym.

Wszystkie pokoje posiadają pełnokomfortowe wyposażenie (prysznic, WC).

Dla młodzieży i rodzin z "małym budżetem" możliwość campingu (rozbicia namiotu) w przydomowym parku.

W czasie uroczystości, seminariów czy przyjęć siostry mogą zapewnić posiłki po przystępnych cenach.

Życie religijne

 Możliwość przeżycia codziennej Mszy św. w domowej kaplicy.

Ks. Kapelan jest do dyspozycji codziennie w czasie pobytu.

Do dyspozycji

Do dyspozycji naszych gości jest sala na około 80 osób, sprzęt telewizyjny, dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Codziennie jest przyjmowana i wysyłana poczta. 

Numer konta:

IBAN.: FR 97 3000 2069 4100 0005 0266 W65
BIC.: CRLYFRPP

Konto - tytuł: ASSOCIATION CONCORDE

31, rue d' Hugny
77260 La Ferté sous Jouarre

Adres Banku: CREDIT LYONNAIS
37, rue des Pelletiers
77260 La Ferté sous Jouarre

 

Kontakt

Mission Catholique Polonaise de France
263 bis, rue Saint-Honoré
75001 PARIS

 pmk.france@gmail.com

tel. +33 (0)1 55 35 32 23

Najnowsze

23 styczeń 2018
23 styczeń 2018
22 styczeń 2018
©2018 PMK. All Rights Reserved. Designed By mISHA_GmbH

Search